ht İSM MERMER VE GRANİT Muğla Yatağanda Mermer Granit Firmaları Online Yatagan Muğla Türkiyenin En iyi Reklam Sayfası,Türkiyenin En iyi Reklam firması
FIRMA TANITIM SAYFASI

İSM MERMER VE GRANİT Muğla Yatağanda Mermer Granit Firmaları

Yatağan/Muğla Yatagan/Muğla
Tel: - Cep: - Fax: -
Üye
İSM MERMER VE GRANİT Muğla Yatağanda Mermer Granit Firmaları
1526646876_2.jpg

Yetkili Adı
: Soydan Sönmez
Adres
: Yatağan/Muğla
Şehir/İlçe
:

Muğla / Yatagan

Telefon
: -
Cep Tel
: -
Faks
: -
Sektörler
: Online
Email
: Muğlada Mermer Firmaları
Web
: muğlada mermer granit
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 566 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

İSM MERMER GRANİT OLARAK MUĞLA'DA HİZMET VERMEKTEYİZ...

Misyonumuz;
Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve Granit sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.
Vizyonumuz;
Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede Mermer ve Granit sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.Kurulduğu günden bu yana geçen kısa sürede kat ettiği yol firmamızın vizyonuna adım adım yaklaştığını doğrular nitelikte olup kaliteli hizmet vermekten asla vazgeçmeyecektir. Vizyonumuz doğrultusunda; Dünyada ve Türkiye' deki mermer, granitler ve doğal taş ürünleri ile ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır.
Facebook Yorumları