ht Afyon Temizlik firması ELİT TEMİZLİK ev ofis temizliği Merkez Afyon Türkiyenin En iyi Reklam Sayfası,Türkiyenin En iyi Reklam firması
FIRMA TANITIM SAYFASI

Afyon Temizlik firması ELİT TEMİZLİK

Dumlupınar Mahallesi Mehmet Sait Caddesi No:20 Fatih Apartmanı Arkası Merkez/Afyon
Üye
Afyon Temizlik firması ELİT TEMİZLİK
1508444861_t1.jpg

Yetkili Adı
: Afyon Ev Temizleme
Adres
: Dumlupınar Mahallesi Mehmet Sait Caddesi No:20 Fatih Apartmanı Arkası
Şehir/İlçe
:

Afyon / Merkez

Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: ev ofis temizliği
Email
: Afyon Ofis Temizleme
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(8 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3295 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
 
 
EV TEMİZLİĞİ AFYON

Evlerimiz hava aldırmak için camlar açıldığı sürece dış etkenler ile toz ve pislik barındırır,  bu tozlar uçuşarak evin heryerini ziyaret ederler.Yüzeysel yapılan temizlikler sadece kısa süreli çözümlerdir.Özellikle çocuklu evlerde ev temizliğinin önemi dahada fazladır, çocuklarımızın metabolizmaları tam gelişmediği için toz ve kirliliğe karşı bağışıklık sistemleri zayıfdır, bu sebepden bizim farkedemeyeceğimiz kadar küçük olan toz ve pislikler çocukları önemli ölçüde etkiler. 

 
 
OFİS TEMİZLİĞİ AFYON
Ofisimizi sevmemiz ve daha verimli  çalışmamız için en önemli etkenlerden biridir temizlik. Ofis temizliği çalışanların performansını öenmli ölçüde etkilemektedir. ELİT Temizlik olarak biz size daha temiz ve hijyenik ofis ortamları vaat ediyoruz. Herkesin isteği  temiz  bir ortamda çalışmak, işinizden başka detaylar düşünmemenize temizlik şirketi olanak sağlar. Sizde ofisinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. 
 
 
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Afyonda Son 10 Yılda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri  Kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. bu yüzden de  Bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Elit Temizlik olarak İnşaatlarınız bizim güvencemizdedir.

 
 
 
DIŞ ÇEPHE TEMİZLİĞİ

 

Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, iş merkezi,okul,hastahane,residance gibi yapıların temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.

 
 
YANGIN SONRASI TEMİZLİK

 

Yangın sonrası temizlik şirketi olarak uzman afet sonrası ekibimizle yangın sonrası ev, ofis, depo, fabrika vb tüm mekanların ÜCRETSİZ keşifle incelenmesini talep edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.. Meskenin durumuna göre personel, makina ve kimyasal envanteri çıkarılır, 1-3 gün arasında meskeninizin en kısa sürede eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 
 
CAM TEMİZLİĞİ

Cam Temizliklerinin etkili olabilmesi için etkin temizlik kimyasalları, kullanılan cam silme aparatları, cam kazıma jiletleri gibi konularda kaliteleri malzemelerin seçilmesi gerekmektedir. Örneğin eviniz veya işyeriniz için tadilattan çıkmış silikon artıkları kalmış bir cam temizliği mesken sahipleri için büyük bir işkencedir. Ancak tecrübeli temizlik firması olarak kullandığımız etkin malzemelerle camlarda bulunan silikon, harç, boya ve yapışkan gibi bütün ince işçilik isteyen hizmetleri etkin ve hızlı bir şekilde sağlayarak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarıyoruz.

afyon ev temizliği,afyon ofis temizleme,afyon ev temizleme,afyon ev iş yeri temizleme,afyon bina temizleme,afyon inşaat sonrası temizlik,afyonda bina temizleme,afyonda inşaat temizleme,afyonda iş yeri temizleme hizmetleri,

 

Facebook Yorumları