ht Kütahya Tavşanlıda Asansör Montaj Revizyon Bakım Tamir KAYMAN ASANSÖR Asansörcüler Tavsanli Kütahya Türkiyenin En iyi Reklam Sayfası,Türkiyenin En iyi Reklam firması
FIRMA TANITIM SAYFASI

Kütahya Tavşanlıda Asansör Montaj Revizyon Bakım Tamir KAYMAN ASANSÖR

Yeni Mahalle Zeki Sok No 83/B Tavşanlı/KÜTAHYA Tavsanli/Kütahya
Tel: 0542 275 78 00 Cep: 0533 038 25 35 Fax: 0850 297 19 04
Üye
Kütahya Tavşanlıda Asansör Montaj Revizyon Bakım Tamir KAYMAN ASANSÖR
1539261476_8.jpg

Yetkili Adı
: TAHSİN KAYMAN
Adres
: Yeni Mahalle Zeki Sok No 83/B Tavşanlı/KÜTAHYA
Şehir/İlçe
:

Kütahya / Tavsanli

Telefon
: 0542 275 78 00
Cep Tel
: 0533 038 25 35
Faks
: 0850 297 19 04
Sektörler
: Asansörcüler
Email
: kaymantahsin43@gmail.com
Web
: http://www.kaymanasansor.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 246 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Kayman Asansör olarak sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
 
Kayman Asansör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
 
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 
 
Misyonumuz;
 
Kayman Asansör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 
Vizyonumuz;
 
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Kütahyada asansör revizyonu yapan, Kütahyada en iyi asansörcüler, Kütahyada 7/24 asansör tamir bakımı, Kütahyada en güvenilir asansör firmaları, Kütahyada kaliteli asansör firmaları, Kütahyada garantili asansör tamir bakımı, Kütahyada asansör montajcıları, Kütahyada asansör revizyonu yapan firmalar, Kütahyada asansör, Kütahyada Garantili Asansör Tamir Bakım, Kütahyada asansör montajı yapanlar Kütahyada asansör teknik servis Kütahyada asansör arıza kütahya kütahya tavşanlıda asansör firmaları kütahya asansör arıza giderme kütahya tavşanlıda sansör kurulumu kütahya tavşanlıda asansör bakım onarım kütahya tavşanlıda yük asansörleri kütahya tavşanlıda asansör montajı kütahya tavşanlıda asansör arıza kütahya tavşanlıda asansör arıza giderme kütahya tavşanlıda asansör montajı yapanlar kütahya tavşanlıda asansör teknik servis Kütahyada asansör bakım onarım

Facebook Yorumları